• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022r.

W piątek 24 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego klas 1-3 oraz 4-7.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali świadectwa szkolne z czerwonym paskiem. Pani Dyrektor Małgorzata Zarzycka wraz z nauczycielami wręczyła dyplomy i nagrody za osiągnięte sukcesy w różnych konkursach.

Rada Rodziców złożyła podziękowania i gratulacje Dyrekcji Szkoły, Nauczycielom oraz Uczniom SP 362.

Na zakończenie uczniowie klas 5A, 5B i 5C pod czujnym okiem nauczycieli:

p. Anity Gos, p. Urszuli Bukowian, p. Anety Podgórskiej, p. Gabrieli Podlaskiej oraz p. Aleksandy Mrozińskiej przygotowali część artystyczną.

Gratulujemy sukcesów i życzymy udanych i bezpiecznych WAKACJI! ☀⛱🌊🌞

• Olimpusek - sesja wiosenna

22.06.2022

Nasi uczniowie zdobyli bardzo dobre miejsca w sesji wiosennej konkursu Olimpusek:

• z języka polskiego Stanisław Paziewski otrzymał 187 punktów i 12 miejsce
            • z matematyki Szymon Stachowicz otrzymał 194 punkty i 9 miejsce, zaś Kajetan Chmielewski otrzymał 192 punkty i 10 miejsce

Wszyscy trzej uczniowie zostali laureatami konkursu.

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uznania.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Wars i Sawa grają w szachy

14.06.2022

„Wars i Sawa grają w szachy” to program w ramach Ogólnopolskiego Projektu Polskiego Związku Szachowego: "Edukacja przez Szachy w Szkole".

Nasi uczniowie Marianna Paziewska z klasy 1B zajeła V miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej i I w warszawskiej wśród dziewczynek z klas pierwszych. Natomiast Stanisław Paziewski z klasy 3A zajął V miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej i II w warszawskiej wśród chłopców z klas trzecich.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe puchary i osobiste gratulacje od Pani Dyrektor Małgorzaty Zarzyckiej.

Możemy być dumni z naszych uczniów. Cieszymy się z ich sukcesów.

Gratulacje!

• "Aktywnie z Bemowem"

Pho3nix Kids

16 maja – w poniedziałek, wystartował nowy projekt Akademii Młodego Bemowiaka.

„Aktywnie z Bemowem” jest to nowa akcja, która polega na mierzeniu liczby wykonanych kroków kroki, za pomocą aplikacji Pho3nix Kids. Uczestniczyło w niej dwanaście bemowskich szkół, m. in. Nasza SP 362.

Na galę zaproszono troje uczniów, którzy zebrali największą liczbę kroków w danej szkole 😊

Uczniowie Naszej Szkoły odebrali nagrody za udział w konkursie Pho3nix Kids, organizowanym przez Młodzieżową Radę Dzielnicy.

Nagrody wręczył Burmistrz dzielnicy Bemowo i przewodniczący młodzieżowej rady

1 miejsce - Marcin Nowiszewski

2 miejsce - Jakub Gos

3 miejsce - Maria Szachowska

Pani Dyrektor Małgorzata Zarzycka złożyła serdeczne GRATULACJE.

My dołączamy się do gratulacji!

• Głosuj na naszą szkołę!

1 - 7 czerwca 2022r.

Głosowanie publiczności w konkursie Pho3nix Active School ruszyło 1 czerwca 2022.

Głos można oddać na stronie konkursu:

❗️WAŻNE❗️

1. Aby głos był ważny należy kliknąć w link potwierdzający, który otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail.

2. Jeden adres e-mail może być wykorzystany tylko 1 raz!

3. Aby łatwo znaleźć swój film, skorzystaj z wyszukiwarki wpisując nazwę szkoły.

4. Gramy fair play! Wszystkie głosy są weryfikowane.Zachęcamy do głosowania uczniów, nauczycieli, przyjaciół, rodzinę, kolegów, sąsiadów! Każdy głos się liczy!

WALCZYMY O DOFINANSOWANIE NA SPRZĘT SPORTOWY I WARSZTATY SPORTOWE!

Głosowanie trwa do 7 czerwca!

• Dzień Dziecka na sportowo!

1 czerwca 2022r.

Dzień Dziecka w naszej szkole rozpoczął się sportową rywalizacją. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali różne konkurencje sportowe zarówno dla tych młodszych, jak i starszych uczniów.

Aktywnie rozpoczęty dzień zakończył się warsztatami "Dookoła świata z polskimi podróżnikami" z Fundacji Sofijka, w których wzięli udział nasi uczniowie.

Radosnego Dnia Dziecka!