III miejsce dla SP 362 w Mistrzostwach dzielnicy Bemowo w piłce recznej dziewcząt.
Gratulujemy!!!
Szanowni Państwo,
z wielką radością podajemy wyniki naszych Uczniów V Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Jednego Wiersza Jana Brzechwy i Nie Tylko, który w tym roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem - wzięło w nim udział 168 Uczniów z obu poziomów i 29 szkół:
klasy 1-3:
1. Michał Bartoszuk kl. 2 a - laureat I miejsca
2. Natalia Łoboda kl. 2 b - laureatka I miejsca
3. Olga Pomaranik kl. 3 b - laureatka I miejsca
4. Magdalena Jabłońska kl. 3 d – laureatka I miejsca
5. Barbara Solon – Lipińska kl. 1 b - laureatka II miejsca
6. Zofia Strzelecka kl. 1 c - laureatka II miejsca
7. Marianna Paziewska – kl. 3 b – laureatka II miejsca
8. Zuzanna Kośmińska – kl. 3 c – laureatka II miejsca
9. Magdalena Chryc kl. 2 d – laureatka III miejsca
10. Katarzyna Nogańska kl. 2 e – laureatka III miejsca
11. Olga Ziółek kl. 3 b - laureatka III miejsca
12. Alicja Kudyba kl. 3 c – laureatka III miejsca
13. Hanna Soroczyńska kl. 2 b – laureatka
14. Agata Górecka kl. 3 d – laureatka
15. Oliwia Szczęsna kl. 3 c – laureatka
16. Varvara Hovarava kl. 1 a – wyróżniona
17. Zuzanna Katowicz kl. 3 d – wyróżniona
18. Alicja Witosław kl. 3 c – wyróżniona
19. Weronika Skwira kl. 1 f – wyróżniona
20. Aleksandra Janiszewska kl. 2 c – wyróżniona
21. Gabriela Stefaniak kl. 3 d – wyróżniona
22. Oliwia Rombel kl. 1 e - wyróżniona
klasy 4- 8:
1. Marcin Nowiszewski kl. 6 d - laureat I miejsca
2. Lena Koczyk kl. 4 a - laureatka II miejsca
3. Oliwia Sitarz kl. 6 d – laureatka II miejsca
4. Julia Drzewiecka kl. 5 b– laureatka
5. Barbara Różyk kl. 5 b – laureatka
6. Zuzanna Papis kl. 4 e – wyróżniona
7. Stanisław Paziewski – kl. 5 c - wyróżniony
GRATULUJEMY!!!
Informujemy, że uroczyste zakończenie konkursu odbędzie się w sali gimnastycznej naszej szkoły w dniu 22 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 11.00
OrganizatorzyWyniki konkursu dzielnicowego fotograficznego „Wszystkie odcienie miłości„
Klasy 1-3:
I miejsce:
Miroszewska Nina SP 362
II miejsce:
Pranga Katarzyna SP 341
III miejsce:
Wojciechowska Urszula SP 316
Klasy 4-8
I miejsce:
Zhaleznaya Darya SP 316
II miejsce: Paziewski Stanisław SP 362
III miejsce:
Gardocki Piotr SP 150
Wyróżnienia:
Paziewska Marianna SP362
Pranga Tomasz SP 341
Kuliński Igor SP 316
Lipiecka Zofia SP 316
Daniluk Oliwia SP 316
Serdecznie gratulujemy!
Konkurs jest pod patronatem honorowym Burmistrza Dzielnicy Bemowo m. St. Warszawy Urszuli Kierzkowskiej Dziękuję
8 marca 2024 r.
II miejsce dla zespołu SP 362 w zawodach VEX ROBOTICS!
Serdeczne GRATULACJE!
Szanowni Państwo,
z wielką radością informujemy, że do etapu dzielnicowego 47 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka zakwalifikowali się Uczniowie:
W kategorii klas 1-3
1. Zofia Strzelecka klasa 1 c
2. Olga Pomaranik klasa 3 b
3. Olga Ziółek klasa 3 b
4. Zuzanna Kośmińska klasa 3 c
5. Magdalena Jabłońska klasa 3 d
6. Gabriela Stefaniak klasa 3d
7. Sophie Ficot klasa 3 d
W kategorii klas 4-6
1. Lena Koczyk klasa 4 a
2. Amelia Lal klasa 5 b
3. Julia Drzewiecka klasa 5 b
4. Barbara klasa 5 b
5. Oliwia Sitarz klasa 6 d
6. Marcin Nowiszewski klasa 6 d
W kategorii klas 7-8
1. Kalina Pawłowska klasa 7 a
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a w szczególności laureatom eliminacji szkolnych.
Informujemy, że przesłuchania laureatów odbędą się w dniu 04 marca 2024r.w:
Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa Jelonki” ul. Rozłogi 18, 01-310 Warszawa.
W najbliższym czasie organizatorzy podadzą nam godzinę przesłuchań.
Koordynatorzy etapu szkolnego:
Dorota Olakowska
Anna Zielińska
Katarzyna Jankowska - Mularska
Gabriela PodlaskaWyniki XXII Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego
Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że do XXII Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal" pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty zakwalifikowali się:
w kategorii klas 4 - 6:
BARBARA RÓŻYK
w kategorii klas 7 - 8:
KRZYSZTOF KLEJNBERG.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Informujemy, że etap wojewódzki odbędzie się 16 marca (sobota) o godzinie 10.00 w Technikum Samochodowym nr 2 im. Czesława Orłowskiego przy alei Jana Pawła II 69.
KoordynatorzyDzielnicowy Konkurs Historyczno-Literacki
Mali Powstańcy, Zawiszacy i Sanitariuszki z AK – nasi rówieśnicy.
Projekt zrealizowany pod honorowym patronatem Urszuli Kierzkowskiej, Burmistrza Dzielnicy Bemowo
m.st. Warszawy.Do konkursu przystąpiło 46 uczestników z siedmiu szkół podstawowych dzielnicy Bemowo
Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że laureatem XX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego pod honorowym Patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty został:
Stanisław Paziewski - uczeń klasy 5 C - laureat I miejsca
Bardzo serdecznie gratulujemy Stasiowi, tym bardziej, że jest jedynym z naszej szkoły. Informujemy, że uroczyste wręczenie dyplomu i medalu odbędzie się 16 lutego (piątek) 2024roku o godzinie 11.30 w Muzeum Niepodległości przy alei "Solidarności" 62.
Aleksandra Mrozińska
Gertruda Orzelska
Oksana Goźlińska
Gabriela PodlaskaSzanowni Państwo,
miło nam poinformować, że laureatami XX Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego pod honorowym Patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty zostali:
1. Oliwia Sitarz - uczennica klasy 6 D - laureatka I miejsca
2. Aleksandra Piłat - uczennica klasy 6 D - laureatka II miejsca
3. Karolina Witecka - uczennica klasy 4 E - laureatka II miejsca
4. Alicja Wróblewska - uczennica klasy 4 E - laureatka II miejsca
5. Stanisław Paziewski - uczeń klasy 5 C - laureat III miejsca
Wszystkim Laureatom bardzo serdecznie gratulujemy. Informujemy, że uroczyste wręczenie dyplomów i medali odbędzie się 16 lutego (piątek) 2024roku o godzinie 11.30 w Muzeum Niepodległości przy alei "Solidarności" 62.
Aleksandra Mrozińska
Gertruda Orzelska
Oksana Goźlińska
Gabriela PodlaskaSzanowni Państwo,
miło nam poinformować, że laureatami szkolnego etapu XXII Konkursu Ortograficznego zostali:
-w kategorii klas 4-6:
Barbara Różyk
Anna Stryjecka
Izabela Kaczmarczyk
Stanisław Paziewski
Amelia Lal
- w kategorii klas 7-8:
Krzysztof Klejnberg
Natalia Figlarska
Krystyna Truszczyńska.
Serdecznie wszystkim gratulujemy i jednocześnie przypominamy, że etap rejonowy XXII Konkursu Ortograficznego odbędzie się w naszej szkole w dniu 15.02.2024 r. w godz. 15:00-16:30.
Organizatorzy
Gertruda Orzelska
Gabriela PodlaskaOgólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Leon" - angielski
WYNIKI - jesień 2023
Miejsca od IV do X - dyplom laureata
Miejsca od XI – dyplom uczestnictwa
.
WYNIKI QUIZU - Dzień Misia:
1. MIEJSCE -Staś Paziewski 5c 12/12p, godzina 7.58
2. MIEJSCE - Lena Koczyk 4a - 12/12p, godzina 8.47
3. MIEJSCE - Hanna Dąbrowska 6d - 12/12p, godzina 9.50
Miejsca 1-3 otrzymują oceny celujące
4.- 5. MIEJSCE - Maks Kruślak 6b oraz Szymon Tarasiewicz 6b - 11/12p, godzina 8.00 - otrzymują oceny bardzo dobre
Pozostałe osoby otrzymują + za aktywność za udział w quizie:
Adrianna Pasierowska 7a
Krysia Truszczyńska 7a
Maja Szaruga 7a
Julia Gmurczyk 7a
Maja Sobolewska 4a
Amelia L. 5b
Zuzanna Poprzęcka 7b
Wiktoria Białek 7b
Weronika Kurczyna 4a
Lena Latała 5b
Zlata Pasenko 4a
Grześ Świderski 6b
Gratuluję i dziękuję za udział :)
Edyta Banasiak
Mistrzostwa Dzielnicowe w tenisie stołowym.
II miejsce dziewcząt
Gratulujemy!
Miło nam poinformować, że do Dzielnicowego Konkursu Krasomówczego zakwalifikowali się Uczennice i Uczeń: (od najmłodszych do najstarszych):
* Karolina Witecka - kl. 4 E
* Alicja Wróblewska - kl. 4 E
* Stanisław Paziewski - kl. 5 C
* Aleksandra Piłat - kl. 6 D
* Oliwia Sitarz - kl. 6 D
Wszystkim laureatom gratulujemy i trzymamy kciuki podczas Dzielnicowego Konkursu Krasomówczego pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bemowo - Pani Urszuli Kierzkowskiej, który odbędzie się w naszej szkole w dniu 18 grudnia 2023 roku.
Organizatorzy:
Aleksandra Mrozińska
Gertruda Orzelska
Gabriela PodlaskaWYNIKI KONKURSU "WINTER VOCABULARY-SŁOWNICZEK"
KLASY 1-3
1.miejsce: Borys Karelin 1B
2.miejsce: Michał Kolimaga 2B
3.miejsce: Zuzanna Katowicz 3D
Laureaci miejsc 1-3 otrzymują oceny celujące z języka angielskiego.
Wyróżnienia w kategorii klas 1-3 i oceny bardzo dobre z języka angielskiego otrzymują:
Sophie Ficot 3D
Gabrysia Iwaniuk 1B
Plusy z języka angielskiego za uczestnictwo w konkursie otrzymują:
Tymon Trzcianka 1C
Marcel Ficot 1C
Lena Cackowska 1D
KLASY 4-7
1.miejsce: Amelia Lal 5B
Zuzia Papis 4E
Wiktoria Zylińska 4D
2.miejsce: Kalina Kazimierska 5B
Maciej Kołak 4E
Emma Zub 6B
3.miejsce: Krzysztof Słupski 7C
Lena Andrzejuk 4C
Zuzanna Borycka 5B
Laureaci miejsc 1-3 otrzymują oceny celujące z języka angielskiego.
Wyróżnienia w kategorii klas 4-7 i oceny bardzo dobre z języka angielskiego otrzymują:
Amelia Trzcinka 4A
Szymon Brzeziński 6D
Plusa z języka angielskiego za uczestnictwo w konkursie otrzymuje:
Krystian Chmiel 5B
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy!!!
Diana Holleran z zespołem nauczycieli języka angielskiego.