• Ogólnopolski konkurs fotograficzny - SZTUKA NA TALERZU

• Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów klas 4-7 do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym pt. „SZTUKA NA TALERZU”, którego organizatorem jest Bednarska Szkoła Podstawowa z siedzibą przy ul. Raszyńskiej 22 w Warszawie.

Masz pomysł, sfotografuj go!
          Niech twoja kuchnia stanie się miejscem eksperymentów.
          Stwórz obraz słynnego artysty przy pomocy produktów spożywczych.

A więc Twoim zadaniem jest…

… wykonanie kompozycji nawiązującej do dzieła znanego artysty, przy użyciu jedzenia oraz wszelkich produktów spożywczych. Następnie sfotografowanie jej i przyniesieniu do biblioteki zdjęcia pracy wraz z oświadczeniem lub samodzielnym wysłaniu na adres: konkurs.sztukanatalerzu@gmail.com.

Pamiętaj!
          Praca musi być wykonana samodzielnie przez uczestnika konkursu.
          Rozmiar zdjęcia nie może przekraczać 10Mb.
          Na nadesłanych zdjęciach nie powinny znajdować się żadne napisy.

Komisja przy ocenie weźmie pod uwagę m.in.: oryginalność, ciekawość, jakość wykonania, podejście do tematu, walory artystyczne.
          Na zwycięzców czekają: aparaty fotograficzne, głośniki JBL, słuchawki bezprzewodowe i inne atrakcyjne nagrody.

Zdjęcie wraz z oświadczeniem można dostarczyć do biblioteki, do 11.03.2024 r.
          Konkurs trwa od 15.01.2024 do 15.03.2024 r.
          Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 25.03.2024 r. na stronie organizatora.

Ważne !!!
          Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.
          Zwycięzca konkursu powinien w terminie 7 dni roboczych od momentu ogłoszenia wyników przekazać emailem swoje dane adresowe umożliwiające doręczenie mu Nagrody.

Regulamin konkursu oraz oświadczenie dostępne są w bibliotece oraz na stronie www: https://www.raszart.online/sztukanatalerzu

Zapraszamy do eksperymentowania i zabawy ;-)
          Koordynator: Biblioteka szkolna