• Dlaczego warto zostać uczniem naszej szkoły?

•

Jesteśmy jedną z najfajniejszych szkół na Bemowie, wystarczy zajrzeć na oficjalny szkolny Facebook lub nas odwiedzić, by się o tym przekonać. Zawsze można także zapytać naszych uczniów, którzy na ogół twierdzą, że ta placówka to był dobry wybór

Dlaczego?!
          Możemy pochwalić się wieloma certyfikatami: ,,Wars i Sawa – Szkoła wspierająca uzdolnionych”, ,,Szkoła bez przemocy”, "Szkoła Przyjazna Prawom Człowieka" ,,Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją”, ,,Bezpieczna szkoła” oraz ,,Varsavianistyczna szkoła”.

Od lat organizujemy, cieszące się powodzeniem, międzyszkolne konkursy. Nasi uczniowie biorą udział w różnorodnych konkursach, zostając ich laureatami. W szkole jest możliwość nauki języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Aktywnie działa Samorząd Uczniowski i Liga klas. Codzienne życie umilają szkolne uroczystości, akcje.

Chętni mogą rozwijać swoje zainteresowania, uczęszczając na dodatkowe zajęcia. Każdy nauczyciel służy także pomocą na dodatkowych konsultacjach. Naszych uczniów wspierają także: psycholog, szkolny pedagog, logopeda, pielęgniarka. Pierwsze i drugie śniadanie zapewnia sklepik, a obiad szkolna stołówka. Popołudnia uczniowie mogą spędzać w nowoczesnej bibliotece i czytelni, w której zawsze można znaleźć najnowsze bestsellery. Do tego pociąga wizualna strona budynku przy ul. Czumy 8: odnowione oraz wyposażone w pomoce multimedialne sale, wygodnie umeblowane i przestronne korytarze, piękne/zielone patio.

No i oczywiście Facebook szkolny, lubiany, aktualny, w którym znajdziemy wszystkie ważne ciekawostki na temat naszej, naprawdę bardzo przyjemnej szkoły.